Digital clock

Senarai Pengetua

Senarai Pengetua / Pemangku
Tempoh Bertugas
1
En Junid bin Arope
Jan 1965 – Ogos 1966
2
En. Mohammad bin Rejab(Pemangku)
Sept 1966 – Ogos 1967
3
En Junid bin Arope
Sept 1967 – Jun 1968
4
En. Zainol Abidin bin Mohd Ali
Jul 1968 –  Dis 1979
5
Tuan Haji Wam Min bin Wan Din
01/01/1980 – 30/11/1990
6
Tuan Haji Mohd Noor bin Datuk Haji Ibrahim
01/12/1990 – 15/10/1994
7
En. Abdul Jalil bin Abd Aziz(Pemangku)
16/07/1994 – 15/11/1995
8
En. Azlan bin Abu Bakar
16/11/1995 – 30/02/1997
9
Puan Hajah Fauzian binti Haji Othman
01/03/1997 – 15/12/1998
10
Puan Hajah Salmah binti Datuk Haji Abdul Rahman
16/12/1998 – 16/07/2001
11
En. Khaligul Zaman bin Mohd Syariff(Pemangku)
17/07/2001 – 15/09/2001
12
Puan Hajah Zainab bin Saiman
19/09/2001 – 18/01/2006
13
En. Supian bin Paimin(Pemangku)
19/01/2006 – 30/02/2006
14
Tuan Haji Abu Hassan bin Yahaya
01/03/2006 – 16/06/2008
15
En. Suppian bin Paimin(Pemangku)
17/06/2008 – 03/12/2008
16
Tuan Haji Noor Azmi bin Mohd. Jan
22/12/2008 – 03/09/2013
17
En. Mohd Jamil bin Mohamed
16/09/2013 – 01/06/2014
18
Dr. Hj. Mohd. Nazari bin Yaakob
16/06/2014 – 25/08/2014
19
Tuan Haji Masri bin Abdullah
08/09/2014  03/04/2017

Tiada ulasan:

Catat Ulasan

Sila tinggalkan mesej di sini.